Jelenia Góra, 15. 04. A. D. 2018

 Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną

 

  1. W dniu dzisiejszym przypada III niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone zostaną na budowę naszej Świątyni. Bóg zapłać za składane przez Was ofiary.
  1. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św., zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby pomóc w organizacji Rodzinnego Festynu parafialnego, który jak co roku będzie organizowany w czerwcu.
  1. Dziękujemy za złożone ofiary do puszek dla najbardziej potrzebujących.
  1. We wtorek zapraszamy na kolejną Mszę św. z przeżywaniem Pisma Świętego. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie, w trakcie którego każdy będzie mógł podzielić się swoimi refleksjami z usłyszanych tekstów biblijnych.
  1. Czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy na Nowennę, w środę o godz. 17:00. Intencje składamy do puszki wystawianej pół godziny przed rozpoczęciem Nowenny obok makiety Kościoła. W tych samych intencjach sprawowana będzie wieczorna Eucharystia.
  1. W czwartek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na spotkanie formacyjne Lektorów, a o godz. 20:00 spotkanie Dorosłych Ministrantów.
  1. W piątek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy Ministrantów i kandydatów na Ministrantów.
  1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, tygodników „Niedziela i „Gość Niedzielny”.
  1. Dziękujemy Mieszkańcom ulicy Głowackiego, którzy posprzątali naszą Kaplicę na dzisiejszą niedzielę. Dziękujemy również wszystkim osobom, które pomogły w porządkach placu dookoła kaplicy. W najbliższą sobotę, po porannej Mszy św. zapraszamy mieszkańców ulicy Wyspiańskiego, domy od numeru 1 do numeru 29.
  2. Zachęcamy wszystkich życzliwych Parafian do przekazania 1% podatku na rzecz budowy Naszej Świątyni. Nr KRS można otrzymać w zakrystii lub oderwać z tablicy ogłoszeniowej umieszczonej na zewnątrz. Istnieje też możliwość bezpłatnej pomocy przy rozliczeniu deklaracji podatkowej, chętnych zapraszamy do zakrystii.

 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem
Ks. Rafał Berezowski
PROBOSZCZ PARAFII