22.10.2017

Jelenia Góra, 22.10. A. D. 2017

 

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą

 

 1. Dziś przypada IV niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na budowę Naszego Kościoła.
  Bóg zapłać za składane przez Was ofiary.
 1. W rozpoczynającym się tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
  • 28 października – sobota, Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to dzień patronalny Śp. Biskupa Tadeusza Rybaka – pierwszego biskupa legnickiego.
 1. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są od poniedziałku do soboty o godz. 17:00, Msze święte rozpoczynają się bezpośrednio po Nabożeństwie, ok. godz. 17:30. W niedziele nabożeństwo rozpoczyna się o godz. 16.:30.
 1. W czwartek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na spotkanie formacyjne lektorów, a o godz. 20:00 spotkanie dorosłych ministrantów. Zapraszamy do tej formacji nowych Panów, którzy chcieliby lepiej poznać Liturgię Mszy św. i zaangażować się w służbę liturgiczną.
 1. W piątek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy ministrantów i kandydatów na ministrantów. Również do tego grona zapraszamy chłopców ze szkół podstawowych.
 1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy Dzień Misyjny, rozpoczyna Ona Tydzień Misyjny. Po każdej Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na cele misyjne.
 1. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć prasę katolicką – tygodniki: „Niedziela” oraz „Gość Niedzielny”.
 1. Dziękujemy Pani Ani, mieszkającej przy ulicy Wolności za pomoc przy sprzątaniu Kaplicy na dzisiejszą niedzielę. W najbliższym tygodniu do pomocy w porządkach zapraszamy Mieszkańców ulicy Wolności numery parzyste od 42 do 70 oraz tych Mieszkańców ulicy Wolności z numerów nieparzystych, którzy nie mogli wcześniej pomóc w porządkach.
 1. Wszystkim Parafianom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego oraz pomyślnego tygodnia.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem
Ks. Grzegorz Niwczyk
PROBOSZCZ PARAFII